Notebook ve laptoplar da optik okuyucular cd ve dvd türü medyalardan veri aktarmaya yarar. Bilgisayarın cd-dvd sürücüsünün hiç görmemesi, medyayı okumaması, eksik ya da hatalı yazması, hiç yazmaması sürücünün arızasını göstermektedir. Acer optik sürücü cd-dvd rom değişimi ve tamiri yapan firma olarak tamir yolunu tercih etmiyoruz. Değişimi ile aynı fiyata gelen tamir işlemi verimli olmamaktadır. Böyle durumlarda tümüyle değiştirerek kesin çözüme gitmeyi tercih ediyoruz.

Optik sürücüler kolay değiştirilen ve kolay temin edilen donanımlardan biridir. Acer optik sürücü cd-dvd rom değişimi ve tamiri hizmetimizin yanı sıra acer bilgisayarlarınızda oluşan yazılımsal ve donanımsal tüm arızalara garantili hizmet vermekteyiz. Bilgisayar sektöründe bir çok firma bulunmasına rağmen güvenilir firma bulmak en büyük sorunlardan biridir. Çok basit arızaları büyük arızalara çeviren sıradan firmalar bilgisayar kullanıcılarını mağdur etmektedir.

Gerekli belge ve ruhsata sahip olan firmamız alanında uzman kişilerle çalışarak en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bilgisayar sektöründe de kaliteli hizmet ve güven çok önemlidir. Acer optik sürücü cd-dvd rom değişimi ve tamiri yapan firmamız yıllardır uygun fiyatlarla kaliteli ve garantili hizmetleri ile bu günlere gelmiş, seçkin firmalar arasındaki yerini almıştır. Acer bilgisayarlarınızın sadece optik sürücü arızalarında değil her türlü sorunlarında, yedek parça değişimlerinde firmamızın hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Hizmetlerimizden yararlanarak sizde farkımızı görecek, bizimle çalışmayı tercih edeceksiniz.

Cevap Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir